Reference - důkaz místo slibů

Zde se s Vámi budeme dělit o zkušenosti s produkty Eurona. Postupně budeme přidávat různá využití produktů a s tím i další tipy, na co všechno je lze použít. V naší FB skupince toho naleznete ovšem ještě více - připojte se k nám i Vy.

Multifunkční agent - 1021

      Každý, kdo má doma malého prcka, určitě dobře ví, jak je to s papáním. Asi tak, jako na naší první fotce. Řešení je při tom velmi jednoduché. Připravíme si lázeň z agenta (1 odměrku - 30 ml, v misce zalejeme horkou vodou - 1-1,5 l), špinavé věci naložíme na cca 2 hodiny a pak už jen klasicky vypereme v prášku EcoMimi. A je hotovo :-)

Čistič koupelen - 3004

Za nás doporučujeme do každé domácnosti!
Prostředek je koncentrovaný, dle pokynů jsme naředili do láhve s rozprašovačem (kód 4001). Z 0,5l můžou být 2 litry! Poté už jsme jen nastříkli na umyvadlo a po 20ti minutách opláchli vodou.

Čistič přírodních kamenů a granitových povrchů - 3189

      Máme doma tvrdou vodu, takže čištění nejen koupelny, než jsme poznali Euronu, byl boj. Ale co na granitový dřez? dlouho jsem váhala nad tímto výrobkem. Teď jsem naštvaná, že jsem ho neobjednala dříve. Rozdíl určitě poznáte na první pohled. Na konec jsem dřez namazala trochou oleje. Výsledkem je nový dřez :-)

Multifunkční agent - 1021

      To je tak, když se zapomene láhev s čajem v tašce.... Aktivovala jsem agenta horkou vodou a nechala hodinu působit, potom už jen opláchla vodou. Agent je super ale i na termosky

Věděli jste, že máte garanci 100% spokojenosti?