Reference - důkaz místo slibů

Zde se s Vámi budeme dělit o zkušenosti s produkty Eurona. Postupně budeme přidávat různá využití produktů a s tím i další tipy, na co všechno je lze použít. V naší FB skupince toho naleznete ovšem ještě více - připojte se k nám i Vy.

Multifunkční agent - 1021

      Každý, kdo má doma malého prcka, určitě dobře ví, jak je to s papáním. Asi tak, jako na naší první fotce. Řešení je při tom velmi jednoduché. Připravíme si lázeň z agenta (1 odměrku - 30 ml, v misce zalejeme horkou vodou - 1-1,5 l), špinavé věci naložíme na cca 2 hodiny a pak už jen klasicky vypereme v prášku EcoMimi. A je hotovo :-)

Gel na rez a vodní kámen - 3009

     Už víme proč je tento výrobek tak oblíbený. Stačilo nanést jen trochu gelu a nechat působit 20 minut. Potom jsme opláchli teplou vodou. Překvapilo nás, že gel pěkně voní. Když jsme používali běžné prostředky na vodní kámen, tak se bez otevřeného okna nedalo ani dýchat.

Gel se nedoporučuje používat na akrylátovou vanu. Při apklikaci na granitové povrchy se nedoporučuje nechávat gel působit více jak 20 minut (granit je přece jen druh "kamene").

Čistič koupelen - 3004

Za nás doporučujeme do každé domácnosti!
Prostředek je koncentrovaný, dle pokynů jsme naředili do láhve s rozprašovačem (kód 4001). Z 0,5l můžou být 2 litry! Poté už jsme jen nastříkli na umyvadlo a po 20ti minutách opláchli vodou.

Věděli jste, že máte garanci 100% spokojenosti?